Contact Vanzari
Comenzi

Ec. Claudia Pintea

Mobil: 0735-195.511

E-mail: comenzi@sudometal.ro

 
Distributie

Program Livrari:

Luni:       Mures
Luni:       Odorhei-Miercurea Ciuc (bisaptamanal)
Marti:      Zalau, Satu Mare, Carei
Miercuri: Alba Iulia, Sebes, Sibiu, Medias
Joi:          Oradea / Baia Mare
Vineri:     Bistrita
Contabilitate

FINANCIAR - CONTABILITATE

Ec. Mihaela Todea

Mobil: 0735-195.500

E-mail: mihaela.todea@sudometal.ro
 
Vanzari
DIRECTOR COMERCIAL
ACHIZITII-LOGISTICA

Ing. Mircea Botez


Mobil: 0735-195.501
E-mail: mircea.botez@sudometal.ro
 
Vanzari

Director Vanzari

Ing. Dora Craciun

Mobil: 0735-195.505
E-mail: dora.craciun@sudometal.ro

Zona:  clienti office + restul tarii
_________________________________________

Ing. Ovidiu Tirziu

Mobil:
 0728-964.814
E-mail: ovidiu.tirziu@sudometal.ro

Zona: Maramures, Satu Mare, Salaj, Bihor
Cluj:   Huedin
 
Vanzari


Ing. Dan Nascu

Mobil: 0771-232.255

E-mail: dan.nascu@sudometal.ro

Zona: Bistrita Nasaud, Mures, Harghita
Cluj:   Gherla, Dej
_________________________________________

Ing. Bogdan Solyom

Mobil: 0735-195.502
E-mail: bogdan.solyom@sudometal.ro

Zona:  Alba, Hunedoara, Sibiu
Cluj:    Turda, Campia Turzii
 
Service
SEF DEP SERVICE
Ing. Lazar Laszlo

Mobil: 0735-195.503

E-mail: lazar.laszlo@sudometal.ro
_________________________________________

Ing. Istvan Nazarovits 

Mobil: 0770-195.903

E-mail: istvan.nazarovits@sudometal.ro
Service
Teh.Vasile Muresan

Mobil:
 0735-195.504
E-mail: vasile.muresan@sudometal.ro
_________________________________________

Serban Sergiu
sudor demo
Mobil:
 0735-195.507
E-mail: sergiu.serban@sudometal.ro
 

Program: Luni-Joi: 8.00 - 16.00
                  Vineri:  08.00 - 15.00

                Sambata si Duminica inchis

S.C. SUDOMETAL S.R.L.

Adresa: Piata 1 Mai nr. 3 Cluj Napoca 400058
Nr. ORC: J12/1947/1997; CUI: RO 9887837
Cod IBAN RO12 BTRL 0130 1202 9612 63XX - BT Cluj Napoca
Cod IBAN RO39 RNCB 0106 1260 6212 0001 - BCR Cluj Napoca
Cod IBAN RO66 BRDE 130S V300 0272 1300 - BRD Cluj Napoca

Daca aveti intrebari, comentarii sau observatii va rugam sa completati formularul de mai jos
Va multumim.

Coordonate GPS
39.456673, 79.013672
Formular de contact
Campurile marcate cu * sunt obligatorii
Incercati alt cod
CONTACT RAPID: Tel. : 0264 - 433.735 0364 - 401.290 E-mail : office@sudometal.ro