Contact

Comenzi

Ec. Claudia Pintea

Mobil:  0735-195.511

E-mail: comenzi@sudometal.ro


Alexandra Crisan

Mobil0771-232.255
E-mail:
facturare@sudometal.ro


Norbert Feher

Mobil0772-168.897
E-mail:
facturare@sudometal.ro

Distributie

Program Livrari:

Luni:       Mures
Luni:       Odorhei-Miercurea Ciuc (bilunar)
Marti:      Zalau, Satu Mare, Carei
Miercuri: Alba Iulia, Sebes, Sibiu, Medias
Joi:          Oradea / Baia Mare
Vineri:     Bistrita

Contabilitate

Contabilitate

FINANCIAR – CONTABILITATE

Ec. Mihaela Todea

Mobil: 0735-195.500

E-mail: mihaela.todea@sudometal.ro

Vanzari

DIRECTOR COMERCIAL
ACHIZITII-LOGISTICA

 

Ing. Mircea Botez

Mobil: 0735-195.501
E-mail: mircea.botez@sudometal.ro

Vanzari

Director Vanzari

Ing. Dora Craciun

Mobil: 0735-195.505
E-mail: dora.craciun@sudometal.ro

Zona:  clienti office + restul tarii



Zona: Maramures, Satu Mare, Salaj, Bihor
Cluj:   Huedin

Vanzari

Ing. Bogdan Solyom

Mobil: 0735-195.502
E-mail: bogdan.solyom@sudometal.ro

 

Zona:  Alba, Hunedoara, Sibiu
Cluj:    Turda, Campia Turzii

Sorin Macicasan

Mobil: 0731-002.578
E-mail: sorin.macicasan@sudometal.ro

 

Zona: Bistrita Nasaud, Mures, Harghita
Cluj:   Gherla, Dej

Service

SEF DEP SERVICE

 

Ing. Dan Turcu 

Mobil: 0770-620.726
E-mail: dan.turcu@sudometal.ro

Ing. Lazar Laszlo

Mobil: 0735-195.503

E-mail: lazar.laszlo@sudometal.ro
Service

Teh.Vasile Muresan

Mobil:
 0735-195.504
E-mail: vasile.muresan@sudometal.ro

Sergiu Serban
sudor demo


Mobil:
 0735-195.507
E-mail: sergiu.serban@sudometal.ro

Ovidiu Pop

Mobil: 0724-569.418

E-mail: ovidiu.pop@sudometal.ro

Program:

Luni-Vineri: 8.00 – 16.00
Sambata si Duminica inchis

S.C. SUDOMETAL S.R.L.


Adresa: Calea Baciului nr. 2-4 Cluj Napoca 400277

Nr. ORC: J12/1947/1997; CUI: RO 9887837
Cod IBAN RO12 BTRL 0130 1202 9612 63XX – BT Cluj Napoca
Cod IBAN RO39 RNCB 0106 1260 6212 0001 – BCR Cluj Napoca
Cod Trezo RO 39 TREZ 2165 069 XXX 012108 – Trezoreria Cluj Napoca

Daca aveti intrebari, comentarii sau observatii va rugam sa completati formularul de mai jos
Va multumim.

    Coordonate GPS
    39.456673, 79.013672

    X